Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności


Rola brokera ewoluuje

Broker nie jest już tylko zwykłym pośrednikiem, który negocjuje najtańsze ubezpieczenie dla klienta, a następnie wspiera go w rozliczaniu polis i likwidacji szkód.

 


Ryzykować = wykorzystywać szanse

Obecnie przed samorządami otwiera się możliwość wykorzystania partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) do realizacji projektów mających na celu poprawę życia mieszkańców, jak również do wspierania bardziej efektywnych i wydajnych form realizacji zadań publicznych. Z drugiej strony, PPP to szansa dla przedsiębiorców na sprzedaż swoich usług i długotrwałą, stabilną współpracę z samorządem. Partnerstwo publiczno-prywatne to wspólna realizacja przedsięwzięcia, oparta na podziale zadańi ryzykpomiędzy podmiotem publicznym i partnerem prywatnym. Sukces i rozwój tej formy realizacji zadań zależy jednak od dokładnego poznania oraz przeanalizowania szans i zagrożeń związanych z wdrożeniem planowanego rozwiązania, a w szczególności - od skutecznego zarządzania przez obie strony ryzykiem związanym z realizacją wspólnego działania.

fsttc

fsttc2

 

Demo

OFERTA

Więcej
Demo

KONTAKT

Więcej
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates